Trenerzy

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4

WOJTEK "Woco" KRAWCZUK

Tancerz klasy mistrzowskiej, 5-krotny mistrz Polski, 2- krotny Mistrz Europy, vice Mistrz Świata. 

Zajęcia:

Tancerz,    choreograf,    instruktor   hip – hop.     Wielokrotnie   reprezentował   Polskę

w zawodach Street Dance w Europie. Ma w swoim dorobku wiele medali i wyróżnień. W federacji tanecznej IDO (International Dance Organization) zdobył 5-krotnie Mistrzostwo Polski,  2 krotnie Mistrzostwo Europy  i  vice  Mistrzostwo  Świata.

Sukces poparty wieloma tytułami był możliwy, dzięki wielkiej pasji poznawania rożnych stylów tanecznych. Podróżował po całym świecie aby szkolić się w tym, co kocha najbardziej. 

 

Urodził się w Polsce, w Toruniu. Od 19 lat na scenie.  Specjalizuje się w hip hop dance, ale inne style nie są mu obce. Tańczy locking, popping, house, krumping i break dance.    Promuje  kulturę  hip- hop   w   każdym   możliwym   miejscu,    biorąc  udział

w rozmaitych projektach i spektaklach tanecznych. Współpracuje z polskimi teatrami, agencjami promocyjnymi i domami kultury. Tworzy choreografie do spektakli oraz pokazów. Organizuje zawody, koncerty charytatywne, jam-y, projekcje filmowe, warsztaty oraz obozy taneczne. 


 

Dziś sam uczy i sędziuje. Sędziował w Polsce,  Rosji, na Białorusi,  Ukrainie,  Litwie,  we Włoszech, Szwecji, Finlandii, Belgii i w Estonii.

Budha Stretch, Link, Caleaf ( Elite Force crew ), Niako, Salah, Pepito, Salas, Les Twins ( France ), Lil Phil, Enrico Enrythm, Alex Russo, Carlos, Swoosh ( Flawlles ), Thomas Benstem, Artem Glotov, Dre10, Hiro ( Japan ), Brian Green, Asiz ( Francja ) – to jedynie niektórzy z wielkich, z którymi WoCo miał przyjemność prowadzić warsztaty, sędziować, robić wspólne showcasy. 

 

Treningi i spotkania z Wojtkiem WoCo to przede wszystkim potężna dawka wiedzy, pasji, mocy stylu i flavour-u. Stawiając przede wszystkim na indywidualny rozwój tancerza, stara się wyciągnąć to, co drzemie w każdym, kto wychodzi na parkiet.

 

WARSZTATY D WAY