V Winter Workshops D WAY CLASS

Sylwetki instruktorów:

HOPE

MAIMANE

Hope przez ostatnie 4 lata pracował jako choreograf w Kapsztadzie(Republika Południowej Afryki). Specjalizuje się w tańcu Modern, Musical Theatre i Hip Hop.   Hope   prowadził  warsztaty

w 17 krajach - w Europie, Nowej Zelandii i Azji.Tworzył choreografie i tańczył w teledyskach, musicalach, wystąpieniach na żywo, filmach i reklamach telewizyjnych. Jego układy pokazywane były na wielu międzynarodowych konkursach, gdzie nagrodzone zostały 6 złotymi i 4 srebrnymi medalami.      W   2016   roku   choreografia   Hope’a  zdobyła  1  miejsce  na  Gali   IDO   „Najlepsi z najlepszych” w Graz (Austria), a w 2017 roku 1 miejsce na Gali „Dancestar” w Chorwacji, oraz pierwsze i drugie miejsce na „Common Wealth International Gala Competition”. W roku 2018 weźmie udział w światowym tourne z musicalem „Evita”.

Hope z pasją trenuje tancerzy, inspiruje ich do bycia wszechstronnymi, zmusza do  pokonywania słabości i pomaga wydobyć im emocje. Jest niezwykle charyzmatycznym, miłym i zdolnym instruktorem.

ADA PATŁASZYŃSKA

Najbardziej utytułowana tancerka Polskiej Federacji Tańca. Dziesięciokrotna indywidualna Mistrzyni Świata International Dance Organization w stylach jazz oraz modern w latach 2009-2013. Uczestniczka projektów tanecznych w Niemczech i w Polsce. Prowadzi warsztaty taneczne w Szwecji, Ukrainie, Niemczech, RPA oraz Rosji. Od 4 lat trener i choreograf flagowych zespołów tanecznych w Polsce. Innowacyjnością w ruchu oraz pasją zaraża wszystkich, którzy uczestniczą w jej zajęciach.

LUCIANO

DI NATALE

Urodził się we Włoszech. Zaczął tańczyć na Sycylii. Szkolił się we Włoszech i w Francji. Występował m.in. w spektaklach Romeo i Julia, Why Not w Szwajcarii. Był solistą m.in. w Looping Contemporary  Theatre  i  Movers  Dance  Company.    Jako  choreograf  pracował  we  Włoszech,

w Szwajcarii, Rumunii, Austrii, Niemczech, Japonii. Uczy na warsztatach we Włoszech, w Polsce, Francji,   Niemczech,   Holandii,   Szwajcarii. Ma niesamowitą osobowość, to otwarty, pełen ciepła

i dobra człowiek, zaraża pasją i optymizmem. 

ROBERTA

FONTANA

Międzynarodowa  nauczycielka  i  choreograf.    Roberta   specjalizuje   się   w   technice   modern

i prowadzi lekcje dla tancerzy profesjonalnych w wielu szkołach w Europie. Bardzo często zapraszana jest do prowadzenia warsztatów we Włoszech, Francji, Korsyce, Hiszpanii, Anglii, Niemczech, Szwajcarii, Grecji, Austrii, Polsce, Ukrainie, Rosji, USA i Brazylii. Przez wiele lat uczyła w prestiżowym „Studio Harmonic” w Paryżu. Interpretacja muzyki, to podstawowy element stylu Roberty, który wzmacnia dynamikę, technikę i ekspresję tancerza.

Obecnie uczy w "IALS" w Rzymie.

 

Regulamin i warunki sprzedaży V Winter Workshops 2018 „ D WAY Class” :

1. Zapisy na V WW wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy.

2. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu warsztatów i warunków sprzedaży.

3. Udział w warsztatach możliwy jest po dokonaniu opłaty - 650 PLN.

Płatność przelewem w trzech ratach:

200 PLN do 30.11.2017,

200 PLN do 31.12.2017,

250 PLN do 19.01.2018.

Do 31.12.2017 istnieje możliwość bezkosztowej rezygnacji.

Po 31.12.2017 możliwa rezygnacja po potrąceniu 50% wartości całości kwoty (650zł).

Dane do przelewu:

ING  65  1050  1256  1000  0092  0379  3998 ,

D WAY OF LIFE Dominika Cybulska, 43-100 Tychy, ul. Sikorskiego 69,

w tytule „V Winter Workshops”  + imię i nazwisko uczestnika warsztatów.

4. V Winter Workshops D WAY CLASS, to warsztaty taneczne ze światowej sławy instruktorami: Hope Maimane (RPA) i Ada Patłaszyńska (Polska) w dniach 26-27.01, 29.01. 2018r., oraz Luciano Di Natale (Włochy) i Roberta Fontana (Włochy) 29.01-02.02.2018r.

Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach; łącznie 24 godziny zegarowe zajęć.

(Patrz: PLANER)

5. Każdy uczestnik otrzyma podpisany przez Instruktorów Certyfikat Uczestnictwa.

6. Na sali,     podczas  zajęć,   uczestników  obowiązuje  całkowity  zakaz filmowania zajęć

i robienia zdjęć bez zgody Organizatora. 

7. D  WAY  OF  LIFE   ma  prawo  do  rejestrowania  zajęć  i  fotografowania   uczestników

w celach promocyjnych. Udział w V Winter Workshops jest jednoznaczny z udzieleniem Organizatorowi zgody na utrwalenie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika.

PLANER D WAY CLASS

POBIERZ

PLANER

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

 

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.