Sukcesy 2017/2018

Kategoria wiekowa do lat 7:

ALICJA JĘCZMYK:

  • 1 miejsce Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz w Łomiankach,

  • 2 miejsce Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie,

  • 1 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku,

  • 1 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku (PAI).

KADRA NARODOWA NA MISTRZOSTWA EUROPY I ŚWIATA IDO

LENA OGIELA:

  • 8 miejsce Krajowe Mistrzostw IDO Jazz w Łomiankach,

  • 4 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku,

  • Wyróżnienie III stopnia Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie.

 

NINA OKOŃSKA:

  • 1 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku (PAI),

  • 1 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku (Show),

  • Wyróżnienie II stopnia Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie.

 

FORMACJA D5:

  • 1 miejsce Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie,

  • 1 miejsce Ogólnopolski Festiwal Tańca "Rhythym & Style” w Rybniku,

  • 1 miejsce Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz w Łomiankach.

KADRA NARODOWA NA MISTRZOSTWA EUROPY I ŚWIATA IDO

 

 

Kategoria wiekowa do lat 11:

 

MARTA BRYŁA:

  • 1 miejsce Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie,

  • 35 miejsce Krajowe Mistrzostw IDO Modern w Wałbrzychu

  • 3 miejsce Open Polish Dance Cup Busko Zdrój,

  • 1 miejsce Open Polish Dance Cup Busko Zdrój (PAI).

 

MARTYNA WORSZTYNOWICZ:

  • Wyróżnienie II stopnia Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie,

  • 4 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku (PAI),

  • 38 miejsce Krajowe Mistrzostw IDO Jazz w Łomiankach.

 

MARCIN SZAMOTA:

  • 1 miejsce Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz w Łomiankach,

  • 1 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku,

  • 6 miejsce Beskidzki Festiwal Tańca w Kętach,

  • 3 miejsce Puchar Świata Jazz & Contemporary w Pradze,

  • Wyróżnienie III stopnia Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie.

KADRA NARODOWA NA MISTRZOSTWA EUROPY I ŚWIATA IDO

 

MAJA CYBULSKA:

  • 1 miejsce Beskidzki Festiwal Tańca w Kętach.

 

FORMACJA D3:

  • 1 miejsce Ogólnopolski Festiwal Tańca „Inspiracje” w Czerwionce Leszczynach,

  • 1 miejsce Ogólnopolski Festiwal Tańca X Dance w Katowicach,

  • 1miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku,

  • 2 miejsce Krajowe Mistrzostwa IDO Modern w Wałbrzychu,

  • 3 miejsce Puchar Świata Jazz & Contemporary w Pradze,

  • „Mam Talent” edycja 11 - wybór Jury.

KADRA NARODOWA NA MISTRZOSTWA EUROPY I ŚWIATA IDO

 

FORMACJA D4:

  • Wyróżnienie I stopnia Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie,

  • 2 miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu „Rhythym & Style” w Rybniku

 

 

Kategoria wiekowa 12-15 lat :

NATALIA WESOŁOWSKA:

  • 1 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku,

  • Wyróżnienie III stopnia Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie,

  • 85 miejsce Krajowe Mistrzostw IDO Jazz w Łomiankach.

 

JULIA PRZYGOCKA:

  • 1 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku,

  • Wyróżnienie III stopnia Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie.

 

MAJA WOLAK:

  • Wyróżnienie I stopnia Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie,

  • 60 miejsce na Krajowe Mistrzostw IDO Modern w Wałbrzychu,

  • 5 miejsce na Beskidzkim Festiwalu Tańca w Kętach.

 

AMANDA BOCIĄGA:

  • Wyróżnienie I stopnia Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie,

  • 60 miejsce na Krajowe Mistrzostw IDO Modern w Wałbrzychu,

  • 7 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku,

  • 44 miejsce Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz w Łomiankach.

 

ISMENA POHL:

  • 1 miejsce Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie,

  • 67 miejsce Krajowe Mistrzostw IDO Modern w Wałbrzychu.

 

ZUZANNA WITES:

  • 25 miejsce Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz w Łomiankach,

  • 37 miejsce Krajowe Mistrzostw IDO Modern w Wałbrzychu,

  • Wyróżnienie II stopnia Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie.

 

WIKTORIA ŚCIERSKA:

  • Wyróżnienie III stopnia Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie,

  • 54 miejsce Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz w Łomiankach.

 

KAMILA CHMIELEWSKA:

  • 2 miejsce Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie,

  • 46 miejsce Krajowe Mistrzostw IDO Modern w Wałbrzychu,

  • 3 miejsce Ogólnopolski Konkurs Tańca Jazz Dance w Częstochowie,

  • World Of Dance Polsat - kwalifikacje.

 

SZYMON KOZIEŁ:

  • 2 miejsce Mistrzostwa Świata IDO Jazz w Ossie,

  • 6 miejsce Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz w Łomiankach,

  • 6 miejsce Krajowe Mistrzostw IDO Modern w Wałbrzychu,

  • 1 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku,

  • 2 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku (PAI),

  • 3 miejsce Puchar Świata Jazz & Contemporary w Pradze.

KADRA NARODOWA NA MISTRZOSTWA EUROPY I ŚWIATA IDO

 

NATALIA WESOŁOWSKA, SZYMON KOZIEŁ:

  • Wyróżnienie I stopnia Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie,

  • 9 miejsce Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz w Łomiankach.

 

MAJA WOLAK, AMANDA BOCIĄGA:

  • 2 miejsce Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie,

  • 9 miejsce Krajowe Mistrzostw IDO Modern w Wałbrzychu,

  • 1 miejsce Beskidzki Festiwal Tańca w Kętach,

  • „Mali Giganci 3”- wybór grup.

 

GRUPA D2 MODERN:

  • 2 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku,

  • 1 miejsce Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie,

  • 8 miejsce Krajowe Mistrzostw IDO Modern w Wałbrzychu,

  • 10 miejsce Puchar Świata IDO Jazz Dance & Contemporary w Pradze.

KADRA NARODOWA NA MISTRZOSTWA EUROPY I ŚWIATA IDO

 

GRUPA D2 JAZZ:

  • 8 miejsce Krajowe Mistrzostwa Polski Jazz w Łomiankach,

  • 10 miejsce Puchar Świata Jazz & Contemporary w Pradze,

  • Wyróżnienie I stopnia Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie.

KADRA NARODOWA NA MISTRZOSTWA EUROPY I ŚWIATA IDO

 

FORMACJA D2:

  • 2 miejsce Ogólnopolski Festiwal Tańca „Inspiracje” w Czerwionce Leszczynach,

  • 2 miejsce Ogólnopolski Festiwal Tańca X Dance w Katowicach,

  • 16 miejsce Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz w Łomiankach,

  • 1 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku.

 

 

Kategoria wiekowa powyżej 16 lat :

NATASZA KAROŃ:

  • Wyróżnienie III stopnia Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie,

  • 40 miejsce Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz w Łomiankach,

  • 4 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku.

 

MAŁGORZATA SZCZEPAŃSKA:

  • 1 miejsce Beskidzki Festiwal Tańca w Kętach,

  • 23 miejsce Krajowe Mistrzostwa IDO Modern w Wałbrzychu,

  • 40 miejsce Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz w Łomiankach,

  • 1 miejsce Ogólnopolski Konkurs Tańca Jazz Dance w Częstochowie,

  • 3 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku,

  • Wyróżnienie III stopnia Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie,

  • „Mam Talent” - eliminacje.

 

JAKUB PERDAS:

  • 2 miejsce Ogólnopolski Konkurs Tańca Jazz Dance w Częstochowie,

  • 9 miejsce Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz w Łomiankach,

  • 1 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku,

  • Wyróżnienie II stopnia Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie.

IZABELA BŁĘDZIŃSKA:

  • Wyróżnienie I stopnia Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie,

  • 2 miejsce Ogólnopolski Konkurs Tańca Jazz Dance w Częstochowie,

  • 24 miejsce Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz w Łomiankach.

 

WIKTORIA KASZYK:

  • 32 miejsce Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz w Łomiankach,

  • 3 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku,

  • 3 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku (PAI),

  • Wyróżnienie II stopnia Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie.

 

NATASZA KAROŃ, ZUZANNA WITES:

  • 2 miejsce Beskidzki Festiwal Tańca w Kętach,

  • 2 miejsce Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent Show” w Andrychowie,

  • 2 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku,

  • 12 miejsce Krajowe Mistrzostwa IDO Modern w Wałbrzychu.

GRUPA D1 MODERN:

  • 6 miejsce Krajowe Mistrzostwa IDO Modern w Wałbrzychu,

  • 1 miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku,

  • 1 miejsce Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talent show” w Andrychowie,

  • 5 miejsce Puchar Świata Jazz & Contemporary w Pradze,

  • „Mam Talent” edycja 11 - wybór Jury.

KADRA NARODOWA NA MISTRZOSTWA EUROPY I ŚWIATA IDO

 

FORMACJA D1:

  • 2 miejsce Ogólnopolski Festiwal Tańca „Inspiracje” w Czerwionce Leszczynach,

  • 2 miejsce Ogólnopolski Festiwal Tańca X Dance w Katowicach,

  • 10 miejsce Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz w Łomiankach,

  • I miejsce Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Głogówku,

  • 17 miejsce Mistrzostwa Świata Jazz & Modern w Ossie.

 

© 2020 D WAY OF LIFE Dominika Dona Cybulska

  • w-facebook
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon