top of page
Szukaj
  • akademia60

20 umiejętności, które każdy tancerz musi posiadać

Gdy chcesz tworzyć własne treści lub nimi zarządzać, otwórz Blog Managera, najeżdżając kursorem na sekcję z postami i kliknij Zarządzaj. Teraz możesz tworzyć, edytować i usuwać posty oraz zarządzać kategoriami. Klikając Edytuj na dowolnym poście zamieszczonym na blogu, możesz aktualizować ustawienia swoich postów i SEO, duplikować lub pisać posty, wyłączać komentarze i usuwać wybrane posty.


Możesz usunąć lub edytować istniejącą grafikę lub wideo w poście – wystarczy kliknąć na obraz, aby odsłonić pasek narzędzi. Dostępne są także opcje dostosowania rozmiaru i układu obrazu.


Klikając na wybrany symbol na dole postu, dodasz więcej elementów: grafikę, galerię lub video, kod HTML albo GIF, aby wzbogacić zawartość wpisu.


Przed opublikowaniem postu dodaj zdjęcie do tekstu, klikając w Ustawienia na lewym pasku bocznym. Zdjęcie to będzie widoczne dla wszystkich użytkowników przeglądających blog na Twojej witrynie. Edytując SEO dla każdego postu, określ, w jaki sposób Twoje posty mają pojawiać się w wynikach wyszukiwania, a dzięki temu będą lepiej widoczne w sieci.

Dodaj kategorie do swoich postów, aby użytkownicy mogli poruszać się po stronach Twojego bloga według tematów. Kiedy uznasz, że post jest gotowy, by udostępnić go czytelnikom, kliknij Opublikuj.


5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page