IV Winter Workshops 2017 - Men’s Power

LUCIANO

DI NATALE

Urodził się we Włoszech. Zaczął tańczyć na Sycylii. Szkolił się we Włoszech i w Francji. Występował m.in. w spektaklach Romeo i Julia, czy  Why Not w Szwajcarii.     Był    solistą   m . in .

w Looping Contemporary Theatre i Movers Dance Company. Jako instruktor i choreograf pracował we Włoszech, w Polsce (You Can Dance), Szwajcarii, Rumunii, Austrii, Niemczech, Holandii i Japonii. Ma niesamowitą osobowość! To otwarty, pełen ciepła i dobra człowiek, który zaraża pasją i optymizmem. Tancerz i pedagog światowej sławy. 

WOJCIECH WOCO KRAWCZUK

PAWEŁ

MICHNO

Choreograf, tancerz zawodowy, pedagog tańca. Specjalizuje się w tańcu jazzowym i modern. Jest cenionym szkoleniowcem, regularnie zapraszanym na konsultacje i warsztaty taneczne w Polsce i   za   granicą.   Swój  taneczny  warsztat  doskonalił  szkoląc  się  w  najlepszych  szkołach   tańca

w Paryżu, Londynie i Nowym Jorku. Wielokrotnie zapraszany był jako choreograf do programu telewizyjnego „You can Dance Po Prostu Tańcz!”, tworząc choreografie,  które  na  długo   zapadły

w pamięć. W 2012r. w teatrze Capitol odbyła się premiera spektaklu „LadyFossy 2”, który wyreżyserował i w którym jest współautorem choreografii. Rok później również w Teatrze Capitol odbyła się premiera spektaklu „Saligia, siedem grzechów głównych”, którego jest pomysłodawcą i choreografem. We wrześniu 2015 roku założył w Warszawie teatr tańca B.Sides Dance Company.

Cennik: 

1 dzień (2 instruktorów) 250zł,

2 dni (2 instruktorów) 500zł,

1 dzień (1 instruktor) 200zł,  

2 dni (1 instruktor) 350zł, 

 

 

 

 

 

Regulamin:

1. Organizator D WAY OF LIFE zaleca indywidualne ubezpieczenie NNW, gdyż nie ponosi odpowiedzialności za wypadki spowodowane z winy uczestnika zajęć.
2. Organizator D WAY OF LIFE nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy uczestnika pozostawione na terenie SP nr 22 (miejsca warsztatów).
3. Na terenie SP nr 22 obowiązuje zakaz palenia oraz spożywania alkoholu. Uczestników i/lub osoby towarzyszące nie stosujące się do tego zakazu Organizator ma prawo usunąć.
4. Na sali, podczas zajęć, uczestników obowiązuje całkowity zakaz filmowania zajęć i robienia zdjęć bez zgody Organizatora. 
5. D WAY OF LIFE ma prawo do rejestrowania zajęć i fotografowania uczestników w celach promocyjnych. Udział w warsztatach jest jednoznaczny z udzieleniem Organizatorowi zgody na utrwalenie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika.
6. Udział w warsztatach możliwy jest po opłaceniu zajęć - płatności dokonuje się przelewem:

D WAY OF LIFE 43-100 Tychy, ul. Sikorskiego 69,  ING  65  1050  1256  1000  0092  0379  3998 ,

w tytule wpisując „IV Winter Workshops”  + imię i nazwisko uczestnika warsztatów.
7. Po opłaceniu zajęć, a w przypadku rezygnacji, Organizator nie zwraca pieniędzy, ale dopuszcza możliwość zmiany nazwiska uczestnika.
8. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu warsztatów.

Planer: 14-15.01.2017

 

11:00-14:00 Paweł Michno technika&choreografia poziom                          średniozaawansowany/zaawansowany

15:00-18:00 Luciano Di Natale technika&choreografia poziom średniozaawansowany/zaawansowany

 

 

 

Termin wpłat: 6 stycznia 2017

 

PROMOCJA! - wpłacając do 23 grudnia 2016 cena za dwa dni (2 instruktorów) 450zł 

 

 

 

 

Udało się! Wiadomość dotarła.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

 

 

Tancerze grup D1,D2,D3 i D4 zgłaszają swój udział bezpośrednio u Pani Dominiki Cybulskiej.

Pozostali tancerze dokonują  zgłoszenia   przez  Formularz   Zgłoszeniowy   poniżej: