Na tegoroczne wakacje przygotowaliśmy dla Was taką dawkę tańca i zabawy, jakiej jeszcze w dziejach D WAY’kowych obozów nie było! W związku, iż obecność na II Summerach jest w tym roku obowiązkowa  dla  tancerzy   Akademii  Tańca   D WAY OF LIFE,    pomyśleliśmy

o wszystkich! :-)Tych małych i dużych, tych, którzy chcą tylko spać, jeść i tańczyć, oraz tych, którzy z chęcią wezmą udział w zabawach i skorzystają z atrakcji nietanecznych.

 

Opcja PRO - skierowana do tancerzy średnio i zaawansowanych w wieku od 10 do 18 lat , dla których zajęcia poprowadzą międzynarodowej sławy instruktorzy, m.in. po raz pierwszy w Polsce(!) i tylko u nas, fenomenalna KATE JABLONSKI z Chicago, USA (contemporary, jazz), Paweł Michno z Warszawy(jazz, modern), Wojciech WOCO Krawczuk z Torunia(hip hop), oraz Dominika DONA Cybulska z Tychów(lyrical jazz). Tancerze będą mieli od 4.5 do 6 godzin treningów dziennie. Powstawać będą choreografie konkursowe na przyszły sezon, oraz mini produkcje taneczne. Nie martwcie się, znajdziemy też czas na opalanie i kąpiele w basenie, dyskotekę i wieczór przy ognisku ;-)

 

Opcja FUN - skierowana do tancerzy początkujących i średniozaawansowanych, w wieku od   7   do   13   lat,     dla   których   oprócz   treningów   tańca   (3  -  4.5   godzin   dziennie)

z instruktorami Akademii Tańca D WAY OF LIFE ( m.in. Dominiką Doną Cybulską, Wojciechem WOCO Krawczukiem, Zuzanną Cichowską, czy Martyną Goik) przygotowaliśmy liczne atrakcje nietaneczne. Konkursy z nagrodami, gry i zabawy na świeżym powietrzu, spacery, kąpiele w basenie (basen wewnętrzny i zewnętrzny), dyskoteki, pokazy mody, ognisko i wiele, wiele innych.

 

Na  zakończenie   II SUMMER DANCE WORKSHOPS  odbędzie  się  wielka  GALA  TAŃCA ,

na której zaprezentują się wszyscy uczestnicy obozu. Tancerze, oprócz choreografii których nauczyli się podczas warsztatów, będą mieli okazję wziąć udział w konkursie tańca -  solo i w duecie,   za który otrzymają nagrody :-)  Każdy z tancerzy otrzyma również certyfikat uczestnictwa w letnich warsztatach i taneczny upominek.

II Letnie Warsztaty Taneczne,  Poronin 20.08 - 30.08.2016

 

 

Opcja FUN: 1500zł

 

 

Opcja PRO: 1700zł

 

.

INFORMACJE:

Termin: 20-30 sierpnia 2016

Miejsce: Poronin, koło Zakopanego

Zakwaterowanie i wyżywienie, zajęcia: Dom Wczasowy Jędrol www.dw-jedrol.pl

Pokoje 2,3,4,5,6-osobowe z łazienką i TV. 4 posiłki dziennie.

Transport: autokar Tychy-Poronin, Poronin-Tychy

 

 

 

 

 

 

Płatność przelewem: D WAY OF LIFE, 43-100 Tychy, ul. Sikorskiego 69,  ING 65 1050 1256 1000 0092 0379 3998

 

Raty:

Opcja PRO I rata 100zł do 31.03, II rata 800zł do 31.05, III rata 800zł do 29.07. 2016

Opcja FUN I rata 100zł do 31.03, II rata 700zł do 31.05, III rata 700zł do 29.07. 2016

 

Tytuł przelewu: II Summer Dance Workshops + imię i nazwisko uczestnika + rata I/II/III

 

ZAPISY:

Zgłoś   swój   udział   używając   poniższego  formularza   oraz  podając   imię  i  nazwisko  uczestnika,   wiek  i  wybraną  dla  siebie  opcję  wyjazdu.

Opcja PRO obowiązkowa dla D1, D2 i większości D4, opcja  FUN   dla   D5,    D3   oraz   częściowo   D4.   Jeśli  nie  możesz   się   zdecydować - zadzwoń! Pomożemy     Ci     podjąć    decyzję.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy :-)

telefon kontaktowy: 790-296-925

 

WAŻNE:

 

Wypoczynek zostanie zatwierdzony przez Śląskie Kuratorium Oświaty!

 

Opiekunowie i instruktorzy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia!

 

Każdy uczestnik ma zapewnione ubezpieczenie NNW!

 

Możliwość otrzymania faktury!

 

Zapewniamy 1.5 litra wody dziennie/ uczestnika!

 

 

 

IMIĘ I NAZWISKO: *

E-MAIL: *

WIEK:

OPCJA WYJAZDU:

WIADOMOŚĆ:

Udało się! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.

.