TANIEC!

więcej niż

O NAS:

Akademia Tańca D WAY OF LIFE powstała z miłości do tańca, która pojawiła się w moim życiu już od najmłodszych lat. Zawsze byłam ruchliwa i z przyjemnością interpretowałam muzykę, a dorośli rymowali : „Dominika w tańcu bryka”. To, że taniec odegrał w moim życiu wielka rolę, przede wszystkim zawdzięczam swoim rodzicom. To oni spowodowali, że moja miłość do tańca nie skończyła  się  tylko  na  marzeniach.     Z   poświęceniem   prowadzali   mnie   na   zajęcia   taneczne

i finansowali je.

 

Swoje pierwsze kroki wytańczyłam w zespole tanecznym “Gest”, w Czechowicach-Dziedzicach, wtedy prowadzonym przez znakomitą choreografkę Panią Lucynę Apryjas. To  tam  wykształcił  się mój  gusti smak taneczny oraz szacunek do sceny. Tam zapracowałam na występy solo i w duecie. Zdobywałam czołowe miejsca Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Kolejnym etapem były zajęcia przy Teatrze Tańca DF w Krakowie i  taniec  współczesny  z  Panią  Katarzyną  Skawińską   -   ikoną   tańca  współczesnego

w Polsce. Zawsze wiedziałam, że umiejętności taneczne muszą być poparte wiedzą, dlatego na swój kierunek studiów wybrałam wychowanie fizyczne na AWF w Katowicach. Zdobyta wiedza pozwoliła mi spojrzeć na ciało i umysł człowieka z innej perspektywy. Studia umocniły mnie w przekonaniu, że swoją pasję pragnę połączyć z zawodem. Poprzez naukę innych mogę przekazać dalej miłość do tańca i dodatkowo nią zarażać. Z wielka dumą i satysfakcją patrzę na swoich uczniów, którzy osiągają najwyższe noty w rozmaitych konkursach.

 

Aby móc być profesjonalnym trenerem, zdobyłam dodatkowo dyplom instruktorski z dziedziny tańca jazzowego, nad którym patronat objęli Dyrektorzy  i  Pedagodzy Kieleckiego Teatru Tańca- Elżbieta Szlufik-Pańtak i Grzegorz Pańtak. Do dziś uczestniczę w rozmaitych warsztatach tanecznych. Dzięki zdobytym wcześniej umiejętnościom mam możliwość doskonalić techniki taneczne ze światowej sławy instruktorami. Akademia Tańca założona przeze mnie w 2012 roku, to szkoła dla dzieci, młodzieży    i    dorosłych.     Wiodącym    stylem    jest    JAZZ,    a    także    taniec  klasyczny,   modern i gimnastyka akrobatyczna. Dodatkowo w Akademii D Way organizujemy obozy i  warsztaty  taneczne z różnych technik, ponieważ w naszej szkole stawiamy na wszechstronny rozwój tancerza. D WAY OF LIFE zrzeszone jest w Polskiej Federacji Tańca.

 

Specjalizujemy się w prowadzeniu formacji tanecznych, do których podział odbywa się pod kątem wieku i stopnia zaawansowania. Nasi pedagodzy wyszukują talenty   i   pomagają   im   rozwijać skrzydła     poprzez     indywidualne     przygotowanie      do      udziału     w     telewizyjnych     show: You Can Dance,    Got to dance,    Mali Giganci,   castingach  do  spektakli i profilowanych szkół średnich i wyższych.

 

Występy przed szeroką publicznością, to kolejna nasza specjalność. Profesjonalna grupa taneczna gwarantuje stworzenie niepowtarzalnych, pełnych emocji wydarzeń tanecznych na różnego rodzaju imprezach.     Ponieważ     w     naszej   szkole   stawiamy    przede   wszystkim    na     profesjonalizm

i   wszechstronny   rozwój   tancerza,   kadrę   zasila   wykwalifikowana w  rożnych  dziedzinach  grupa  instruktorów,   trenerów  oraz   pedagogów  w  pełni zaangażowanych w swoja pracę.

 

Dla mnie Akademia Tańca D WAY OF LIFE, to druga rodzina. Ta więź dodaje mi skrzydeł. Dlaczego D WAY OF LIFE?   D jak Dominika,  D jak Dance - to mój taneczny sposób na życie, do którego zapraszam i otwieram drzwi:-)

JAZZ

MODERN

TANIEC KLASYCZNY

AKROBATYKA

HIP HOP

HIGH HEELS

Dominika Dona Cybulska