D WAY SPECIAL GUESTS

co miesiąc spotkanie z nowym autorytetem ze świata tańca

6 kwietnia 2018

ADRIANNA PATŁASZYŃSKA

JAZZ MASTERCLASS

            Najbardziej utytułowana tancerka Polskiej Federacji Tańca. Dziesięciokrotna indywidualna Mistrzyni Świata International Dance Organization w stylach jazz oraz modern w latach 2009-2013. Uczestniczka projektów tanecznych w Niemczech i w Polsce. Prowadzi warsztaty taneczne w Szwecji, Ukrainie, Niemczech, RPA oraz Rosji. Od 4 lat trener i choreograf flagowych zespołów tanecznych w Polsce. Innowacyjnością w ruchu oraz pasją zaraża innych, którzy uczestniczą w jej zajęciach.

CENNIK:

30zł / ZAJĘCIA DLA TANCERZY D WAY OF LIFE

45zł / ZAJĘCIA DLA TANCERZY Z ZEWNĄTRZ

odbyte spotkania

 

Regulamin:


1. Organizator D WAY OF LIFE zaleca indywidualne ubezpieczenie NNW, gdyż nie ponosi odpowiedzialności za wypadki spowodowane z winy uczestnika zajęć.
2. Organizator D WAY OF LIFE nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy uczestnika pozostawione na terenie SP nr 22 (miejsca warsztatów).
3. Na terenie SP nr 22 obowiązuje zakaz palenia oraz spożywania alkoholu. Uczestników i/lub osoby towarzyszące nie stosujące się do tego zakazu Organizator ma prawo usunąć.
4. Na sali, podczas zajęć, uczestników obowiązuje całkowity zakaz filmowania zajęć i robienia zdjęć bez zgody Organizatora. 
5. D WAY OF LIFE ma prawo do rejestrowania zajęć i fotografowania uczestników w celach promocyjnych. Udział w warsztatach jest jednoznaczny z udzieleniem Organizatorowi zgody na utrwalenie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika.
6. Udział w warsztatach możliwy jest po opłaceniu zajęć - płatności dokonuje się przelewem:

D WAY OF LIFE 43-100 Tychy, ul. Sikorskiego 69,  ING  65  1050  1256  1000  0092  0379  3998 ,

w tytule wpisując „Gość D WAY”  + imię i nazwisko uczestnika warsztatów.
7. Po opłaceniu zajęć, a w przypadku rezygnacji, Organizator nie zwraca pieniędzy, ale dopuszcza możliwość zmiany nazwiska uczestnika.
8. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu warsztatów.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

 

Udało się! Wiadomość dotarła.

6 listopada 2017

GOSIA ZIÓŁKOWSKA

  • Facebook Social Icon

Kierownik  baletu  w  Kieleckim  Teatrze  Tańca,   tancerka-solistka,   pedagog  tańca,    choreograf.

Od 1999r. adeptka, a od 2001 r. tancerka Kieleckiego Teatru Tańca. Absolwentka IV L.O. im. Hanki Sawickiej w Kielcach a następnie wydziału Bibliotekoznawstwa i Dziennikarstwa o specjalności prasoznawstwo z elementami dziennikarstwa Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. W 2004 r. uzyskała tytuł zawodowego tancerza  w Związku Artystów Scen Polskich. W 2005 ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny z dziedziny tańca współczesnego. Jako solistka Kieleckiego Teatru Tańca występowała na wielu scenach polskich i zagranicznych m.in. w Teatrze Wielkim Operze  Narodowej  w  Warszawie,   Teatrze  Wielkim  w  Łodzi,  Teatrze im.   Juliusza  Słowackiego

w Krakowie, na scenach w Czechach. Niemczech, Ukrainie, Francji, Stanów jednoczonych i innych.

 

 

 

Tancerka, choreografka, instruktorka tańca, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Finalistka piątej edycji programu You Can Dance - Po Prostu Tańcz oraz choreografka kolejnych edycji. Główny choreograf programu Bitwa Na Głosy. Jej taniec i choreografie można oglądać m.in. w programach Dancing with the Stars, Mali Giganci, Lip Sync Battle, Voice of Poland, X-Factor, w teledyskach, reklamach i na koncertach znanych artystów. 

 

 

 

Występuje na scenie od dziecka. Zaczynała od gimnastyki artystycznej, potem w teatrach Buffo

i Roma trenowała taniec, akrobatykę, step i aktorstwo. Współpracowała z grupą Volt Agustina Egurroli od 2004 roku. Występowała u boku topowych polskich i zagranicznych artystów takich jak Doda, Edyta Górniak, Margaret, Justyna Steczkowska, Craig David, Garou, Sophie Ellis Bextor, Mel C ze Spice Girls, Matt Pokora i inni. Niedawno zagrała główną rolę w teledysku jazzowym

u boku wybitnych aktorów takich jak Piotr Adamczyk, Danuta Stenka, Iza Kuna i Krzysztof Stelmaszyk .

Link: https://youtu.be/UaD_eGrCKZ0

 

Ambasadorka marki L'Oreal Paris oraz Adidas. W 2014 prowadziła trening na stadionie dla czterech tysięcy kobiet w ramach projektu Adidas'a. Prowadzi warsztaty taneczne m.in. High Heels, Commercial, New Age i Afro Fusion w Polsce oraz za granicą, m.in. w Hiszpanii w Institude of Arts Barcelona oraz na Sycylii na międzynarodowym DanzArt Festival. 

Organizuje też swój program treningowy na obcasach - 3 dniowy intensywny warsztat dla kobiet 'Heels Experience'.

Link: https://youtu.be/PD5Nwxua_7U 

 

Uczyła się od najlepszych choreografów w szkołach w Los Angeles, Nowym Jorku, Londynie

i Montrealu. Dana Foglia - choreografka Beyonce - zaprosiła ją na swój tygodniowy projekt Heels Intensive, w którym Ilona wzięła udział wyjeżdżając do Nowego Jorku.

 

Ilona na swoich zajęciach poza tańcem i choreografią, korzysta z elementów jogi, ćwiczeń oddechowych i aktorstwa. To intensywny trening ciała i duszy, podróż wgłąb siebie

i jednocześnie ogromna radość. Niepowtarzalne emocje, które mają prawdziwą twórczą moc.

7 października 2017

ILONA BEKIER

  • Facebook Social Icon

25 września 2017

ALEK PALIŃSKI

          Pochodzi z Polski, gdzie po raz pierwszy zaczął trenować taniec (m.in taniec towarzyski, jazz, contemporary i jazz funk). W 2009 po raz pierwszy wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie miał okazję szkolić się u najwyższej klasy instruktorów. Przez kolejnych kilka lat podróżował do Londynu, Paryża i Los Angeles, gdzie szlifował swoje umiejętności taneczne.

 

Tancerz: Celine Dion "Le Grand Show", The Voice USA, Dita Von Teese "Art Of The Teese Tour" & "Strip, Strip, Hooray! Tour", Ace of Base, Jockey, Maria Sadowska "Spis Treści Tour", Honey "My Name Is Million Tour", Ania Wyszkoni, Maryla Rodowicz, Doda, YCD 5 (Top 6)

 

Choreograf: Dita Von Teese "The Art of the Teese Tour", Shayla Souliere ft. Pimpton "Over" Music Video, Taniec z Gwiazdami PL (Sezon 1&2 Polsat), Honey "My Name Is Million Tour", Best Of British London, DV8 Company Dallas, TX, "Intereffect Show" produced by Kaufleuten Zürich, Switzerland, "Elastic Thread Show" in Zürich, Switzerland.

 

Miał okazje pracować z takimi legendami światowej choreografii, jak Fatima Robinson, NappyTabs, Kyle Hanagami, Jeri Slaughter czy Gil Duldulao

  • Facebook Social Icon

2 Kwietnia 2017

WŁODEK

KOŁOBYCZ

  • Facebook Social Icon

Swoje pierwsze kroki w tańcu stawiał jeszcze na Ukrainie, ale na poważnie związał sie z tańcem w wieku 12 lat. Po przeprowadzce do Nysy tańczył w zespole Tanero, potem w Opolskim zespole 'Pech'. Brał udział w wielu mistrzostwach Polski i Swiata IDO,  gdzie  często   stawał   na   podium,

a w 2012 roku zdobył tytuł mistrza Europy. W Warszawie mieszka od 2013r., a aktualnie jest związany z zespołem Yuldance. Szkolił  się  pod   okiem   wielu   znakomitych   pedagogów   m.in.

w Broadway Dance Center w Nowym Jorku lub EDGE Performing Arts Center w Los Angeles Brał udział  w  projekcie  ' Rock  Loves  Chopin '  w  Arena  Di  Verona  we  Włoszech  w  2014r., tańczył

w teatrze cieni w Warszawie,   był  tancerzem  trasy  koncertowej " Love  2  Love "  Edyty Górniak,

a w 2015 roku został finalistą 8. edycji programu 'You Can Dance - Po Prostu Tańcz!’.

10 Marca 2017

KLAUDIA ANTOS

 

&

MICHAŁ

KALCOWSKI

  • Facebook Social Icon
  • Facebook Social Icon

Tancerka zawodowej grupy tanecznej VOLT, instruktorka i choreograf hip hop/new age. Szkoliła się u takich nauczycieli jak: Cj Salvador, Denzel Chisolm, Andye J, Diana Matos, Devin Jamieson, Tony Tzar, Kyle Hanagami, Marissa Osato, Jonte, Grzegorz Pańtak  i  wielu  innych.   Była   jednym

z choreografów Festiwalu Tańca Makesense, który odbył się w kwietniu 2014 roku w Teatrze Ludowym w Krakowie. Jako tancerka towarzyszyła Honoracie   „ Honey ”   Skarbek   i    pracowała

z Dorotą „Dodą” Rabczewską przy jej tanecznych projektach. Jako tancerka ma na swoim koncie już wiele sukcesów i niesamowitych doświadczeń związanych z pracą przy programach telewizyjnych, festiwalach i tanecznych evantach.

Miłość do tańca odziedziczył po mamie - instruktorce tańca i zajęć fitness. Ma na koncie wielokrotne Mistrzostwo Świata i Europy w tańcu disco i hip hop. W tańcu towarzyskim zdobył klasę B.  Występ w dziewiątej edycji  „ You   Can   Dance ”   nie   jest   jego   pierwszą    stycznością

z programem. Był na castingach do pierwszej edycji, ale wtedy był za młody by dostać się do programu. W ósmej edycji programu pojechał na warsztaty do Sewilli, ale odpadł w ostatnich eliminacjach. Michał jednak czuł, że występ w finałowej 14 to jego przeznaczenie   i   postanowił ,

że będzie próbował do skutku. I wreszcie w dziewiątej edycji show, nadszedł jego czas!

18 lutego 2017

STEFANO SILVINO

  • Facebook Social Icon

          Zwycięzca 9 edycji You Can Dance Polska. W wieku 15 lat zaczął uczyć się techniki tańca klasycznego i modern na Sycylii. W 2011 przeprowadził się do Rzymu by trenować modern pod okiem najlepszych włoskich nauczycieli. Uczestniczył w międzynarodowej trasie musicalu „KAROL WOJTYLA, la vera storia”. Tańczył też w operze. W 2014 roku dołączył do Teatru Rozbark w Polsce, a obecnie jest instruktorem w Art Dance Complex i Warszawa Dance Department.

16-17 Grudnia 2016

ADRIANNA PATŁASZYŃSKA

  • Facebook Social Icon

            Najbardziej utytułowana tancerka Polskiej Federacji Tańca. Dziesięciokrotna indywidualna Mistrzyni Świata International Dance Organization w stylach jazz oraz modern w latach 2009-2013. Uczestniczka projektów tanecznych w Niemczech i w Polsce. Prowadzi warsztaty taneczne w Szwecji, Ukrainie, Niemczech, RPA oraz Rosji. Od 4 lat trener i choreograf flagowych zespołów tanecznych w Polsce. Innowacyjnością w ruchu oraz pasją zaraża innych, którzy uczestniczą w jej zajęciach.

14 listopada 2016

ALEK PALIŃSKI

  • Facebook Social Icon

          Pochodzi z Polski, gdzie po raz pierwszy zaczął trenować taniec (m.in taniec towarzyski, jazz, contemporary i jazz funk). W 2009 po raz pierwszy wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie miał okazję szkolić się u najwyższej klasy instruktorów. Przez kolejnych kilka lat podróżował do Londynu, Paryża i Los Angeles, gdzie szlifował swoje umiejętności taneczne. Po dostaniu się do TOP 6 piątej edycji “You Can Dance – Po Prostu Tańcz”  (2010),   Alek  występował

u boku czołowych Polskich artystów (m.in. Maria Sadowska, Justyna Steczkowska, Doda, Patricia Kazadi, Maryla Rodowicz, Ania Wyszkoni, Mrozu).

10 października 2016

ŁUKASZ ZIĘBA

  • Facebook Social Icon

          Zwycięzca Dance World Cup w Villach, Austria oraz zdobywca 'Best Solo Open Dance All Categories Award'. Finalista 4-tej edycji You Can Dane - Po Prostu Tańcz oraz choreograf 8-ej edycji You Can Dance. Występował u boku gwiazd takich jak Grace Jones, Doda, Edyta Górniak oraz wiele innych. Współpracując wielokrotnie z Jonathanem Huorem w Zurichu, tańczył m.in. na otwarciu FIFA World Congress.