IMPREZY DLA DZIECI
GRUPY TANECZNE
TWÓJ TANIEC

 

 

Grupy taneczne to doskonały pomysł na show zarówno na imprezie firmowej, ślubie, urodzinach, zabawie karnawałowej, w klubie muzycznym, dyskotece, czy na pokazie mody. Profesjonalizm, który potwierdzają zdobyte nagrody oraz wyróżnienia daje pewność trafnego wyboru.

 

 

​Staramy się aby nasze pomysły były świeże i nowatorskie. Kładziemy nacisk na styl, wszystko po to, by oczarować publiczność. Każda choreografia to historia opowiedziana tańcem. Ruch, takt, cisza i niekończąca się melodia, wzruszy, rozśmieszy i pozostawi po sobie ślad na dłużej.

AGENCJA ARTYSTYCZNA

D WAY OF LIFE

 

Z naszym udziałem wydarzenie, które Państwo organizujecie będzie wysmakowane i w dobrym stylu. Nasze choreografie - pełne przesłania, odpowiednio dobrane do formy i charakteru przedsięwzięcia - poruszą oraz zachwycą. Oprawa muzyczna, stylizacja tancerek, stroje szyte specjalnie pod kątem danej imprezy, ale nade wszystko kunszt i klasa naszych artystek przeniosą Państwa w magiczny i niepowtarzalny klimat sztuki.

Proponujemy pakiet usług tanecznych i estradowych.

Zapewniamy opiekę poprzez zabawę dzieci na zamkniętych imprezach tj.: urodzinach, weselach, zabawach w przedszkolach.

 

Tworzymy oprawę artystyczna na dużych imprezach plenerowych, festynach, festiwalach oraz imprezach firmowych. `

 

Układamy choreografie i uczymy tańczyć na specjalne okazje typu:

  • pierwszy taniec weselny

  • show druhien lub drużbów

 

Gwarantujemy   profesjonalizm   i   zabawę   w   dobrym stylu.     Jesteśmy   otwarci   i   zawsze  dostosowujemy  się  do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy i żywimy nadzieję, że dołączycie Państwo do grona naszych stałych klientów.