MODERN JAZZ 
- to połączenie tańca jazz i modern, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie dynamicznie i lirycznie, wymagająco i wyzwalająco! Nauczysz się obrotów, piruetów, szpagatów i skoków, które wykorzystasz w tańcu! 

 D WAY WORKOUT  

- zajęcia stworzone z myślą o kobietach, które chcą zadbać o swoją dobrą formę i samopoczucie. Autorski zestaw ćwiczeń wzmacniających, spalających i rozciągających, zadowoli zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane. Nie czekaj do lata, zapisz się już dziś!

STRETCHING

- w zdrowym ciele, zdrowy duch, a w rozciągniętym jeszcze zdrowszy! Rozciąganie poprawia elastyczność mięśni, powoduje ukrwienie układu motorycznego i rozruszanie go. Ćwiczenia open - dostosowane zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

 PIERWSZY TANIEC 

- w tym najważniejszym dniu w życiu, chcemy, aby wszystko wyszło idealnie! O pierwszy taniec nie musicie się już martwić! Przygotujemy i nauczymy Was choreografii, która zachwyci i zaskoczy gości weselnych.

 HIGH HEELS 

- taniec na obcasach nie musi być trudny! Na zajęciach high heels zdobędziesz umiejętność pewnego poruszania się na szpilkach, wzmocnisz i rozciągniesz mięśnie, a także nauczysz się zmysłowych i kobiecych choreografii! Taniec doda Ci pewności!

 LATINO SOLO 

- zajęcia stworzone z myślą o Kobietach! Zatańcz do gorących latynoskich rytmów i poczuj się wyjątkowo! Choreografie zawierające elementy salsy, samby, rumby i cha-chy nie tylko wprawią Cię w dobry nastrój, ale i zadbają o Twoją kondycję!

COMMERCIAL
COMMERCIAL
MODERN JAZZ
MODERN JAZZ
PIERWSZY TANIEC
STRETCHING
STRETCHING