MODERN JAZZ 
- to połączenie tańca jazz i modern, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie dynamicznie i lirycznie, wymagająco i wyzwalająco! Nauczysz się obrotów, piruetów, szpagatów i skoków, które wykorzystasz w tańcu! 

COMMERCIAL

- dynamiczny i energetyczny styl, wszechstronnie rozwija tancerza. Jest podróżą po stylach - jazz, funky, hip hop - na bazie, których powstają wystrzałowe choreografie. Commercial znacie z teledysków i koncertów najpopularniejszych gwiazd muzyki pop. 

STRETCHING

- w zdrowym ciele, zdrowy duch, a w rozciągniętym jeszcze zdrowszy! Rozciąganie poprawia elastyczność mięśni, powoduje ukrwienie układu motorycznego i rozruszanie go. Ćwiczenia open - dostosowane zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

 PIERWSZY TANIEC 

- w tym najważniejszym dniu w życiu, chcemy, aby wszystko wyszło idealnie! O pierwszy taniec nie musicie się już martwić! Przygotujemy i nauczymy Was choreografii, która zachwyci i zaskoczy gości weselnych.

 HIGH HEELS 

- taniec na obcasach nie musi być trudny! Na zajęciach high heels zdobędziesz umiejętność pewnego poruszania się na szpilkach, wzmocnisz i rozciągniesz mięśnie, a także nauczysz się zmysłowych i kobiecych choreografii! Taniec doda Ci pewności!

 LATINO SOLO 

- zajęcia stworzone z myślą o Kobietach! Zatańcz do gorących latynoskich rytmów i poczuj się wyjątkowo! Choreografie zawierające elementy salsy, samby, rumby i cha-chy nie tylko wprawią Cię w dobry nastrój, ale i zadbają o Twoją kondycję!

 BPU (BRZUCH-POŚLADKI-UDA) 

- trening dla Kobiet, który nastawiony jest na wzmacnianie i kształtowanie głównie dolnych partii ciała. Energetyczna muzyka doda Ci ochoty do ćwiczeń. Wysmuklij sylwetkę na Sylwestra, na lato, na całe życie!

COMMERCIAL
COMMERCIAL
MODERN JAZZ
MODERN JAZZ
PIERWSZY TANIEC
STRETCHING
STRETCHING

© 2020 D WAY OF LIFE Dominika Dona Cybulska

  • w-facebook
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon